
Baterie Yuasa 12V 6,3 Ah 130A, dimensiune: 113x70x105 mm.
Selectează vehiculul tău pentru a verifica dacă acest produs este compatibil
| Marcă | Model | Ani | CC |
|---|---|---|---|
| HUSQVARNA | TE 449 | 2013 | 449 cc |
| KTM | XCF-W 250 | 2011 | 250 cc |
| KTM | XCF-W 250 | 2012 | 250 cc |
| YAMAHA | WR 250 X | 2008 | 250 cc |
| YAMAHA | WR 250 X | 2009 | 250 cc |
Livrare estimată
Livrare în 2 zile lucrătoare
Transport gratuit
Transport gratuit la peste 500 RON
Schimb gratuit
Schimb gratuit în 15 zile
Garanție
Garanție de până la 2 ani
Stoc furnizor
Baterie Yuasa 12V 6,3 Ah 130A YTZ7S
| Capacitate acumulator | 6.3 Ah |
| Acumulatori Amperaj | 130.0 A |
| Producator Acumulator | YUASA |
| Tip Acumulator | Pornire / AGM |
| Polaritate Acumulator | R+ |
| Tip de intretinere | Fara intretinere |
| Tip | Pornit |
| Lungime | 113.0 mm |
| Latime | 70.0 mm |
| Inaltime | 105.0 mm |
| Sina montare baterie | B00 - fara flansa de montare |
| Volti | 12.0 V |